Turnaj Ligy žáků v Hradci Králové

O víkendu 14. - 15. září žáci sehráli turnaj na domácím hřišti v Hradci Králové. 🥎 A byla to opravdu pěkná a napínavá podívaná. Trpělivou hrou bez zbytečných chyb a především pak pěkným útokem na pálce si žáci vysloužili 3. místo 🥉stejně jako kadeti před týdnem.
Hned první zápas v sobotu proti Hrochům z Havlíčkova Brodu B se vyvedl a žáci vyhráli 13:2. V druhém sobotním zápase žáci několik směn drželi krok i s Joudrs Praha B. Bohužel se nepodařilo udržet stejný trend až do konce zápasu a tento zápas žáci prohráli 2:9. V neděli ráno naše žáky čekal jako soupeř tým Locos Břeclav. I když zápas dopadl těsnou prohrou 6:7, tak je třeba říct, že naši svěřenci sehráli krásný zápas, kdy se nenechali vylekat papírově silnějším soupeřem a míček po míčku pečlivě přidávali outy a zodpovědnou hrou na pálce a pěknou prací na metách se dokázali ze stavu 2:7 dotáhnout na konečných 6:7. Takže se skutečně nebylo za co stydět. Jako poslední na žákovský tým čekal tým Kotlářka Praha. Byl to napínavý zápas, ve kterém se ani jeden z týmů nechtěl vzdát výhry. Naši žáci nakonec dokázali vyhrát těsným poměrem 11:10 a vysloužili si tak na turnaji 3. místo. 🥉V posledním zápase jsme si jako třešničku na dortu mohli vychutnat homerun v podání jednoho z našich žáků.