Vánoční Joudrs Cup U13

Ve dnech 29.-30. prosince se v Praze na Joudrs konal Vánoční Joudrs Cup U13 smíšených družstev. Jedná se o  turnaj, na který se mohli přihlásit všichni hráči, kteří splňovali věkovou hranici bez ohledu na oddílovou příslušnost nebo výkonnost. Jednotliví hráči z různých týmů z celé republiky byli rozděleni do výkonnostně vyrovnaných týmů, ve kterých odehráli následně celý turnaj.

Falcons Hradec Králové měli na turnaji také zastoupení. Turnaje se zúčastnili Vojta, Kryštof a Miki. Družstvo "červených", ve kterém hrál právě Vojta, celý turnaj poměrně jednoznačně vyhrálvalo. Avšak finálový turnaj s družstvem "šedých", kde jsme měli zastoupení v Mikim, byl napínavý do poslední chvíle. Nicméně "červení" přece jen vyhráli i to finále. "Vínové" družstvo, do něhož patřil Kryštof, se umístilo na pátem místě.

Během celého turnaje byl k vidění krásný softball a to jak v obraně, tak v útoku a o napínavé okamžiky nebyla nouze. Zároveň je třeba říct,  že děti měly možnost okusit, že sport překonává klubové hranice a užily si tak vzájemně spoustu legrace se spoluhráči z jiných týmů napříč celou republikou (účastnili se hráči a hráčky z 15 klubů) a to i v čase mimo zápasy, kdy pro ně byly zorganizovány soutěže a společný večerní program. 

Vojtovi, Mikimu a Kryštofovi děkujeme za reprezentování oddílu. 

Odkaz na článek o Vánočním JoudrsCupu 2019